همواره نیاز به سخت افزار قدرتمند برای پروزه های بزرگ، نیاز مند هر سازمان و مجموعه ای بوده هست . تحلیل های نرم افزاری همیشه با کامپیوتر های خانگی یا لپ تاپ امکان پذیر نیست. عملا از توان این نوع سخت افزار ها خارج می باشد . به طور مثال تحلیل ضربه ی سرعت کم یک مخزن قشار کامپوزیتی که با المان های سه بعدی Solid در ابعاد واقعی مدل شده است را در نظر بگیرید. تعداد المان های این مخزن ممکن است به چند میلیون برسد. خب این مسلما از توان پردازشی یک سیستم خانگی یا لبتاب دانشجویی خارج می باشد .

در برخی مواقع این امکان وجود دارد که از روش های مختلف برای کاهش تعداد المان ها مثل استفاده از تقارن یا پارتیشن استفاده کرد؛ یا گاهی اوقات می توان از المان های تقارن محوری و یا shell استفاده شود. اما همیشه اینگونه نیست و لازم است این چنین مسائلی را بدون هیچ کم و کاستی حل کرد. آنالیز اینگونه مسائل گاهی چند روز یا چند هفته ممکن است زمان نیاز داشته باشد. در این صورت چه باید کرد؟ راه حل آن، استفاده از سیستم های پردازش سریع می باشد. سیستم های پردازش سریع در علوم مختلف کاربرد دارند .

مجموعه دیدار سرور با همکاری شرکت ماهان شبکه ایرانیان با بهره مندی از بهترین سخت افزار های شبکه و محصولات سروری شرکت HPE پروژه مرکز پردازش سریع را با کمترین هزینه برای شما راه اندازی خواهند کرد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن : 021 – 91008413 داخلی 120 – 121 تماس بگیرید.

همچنین در صورت نیاز ما سرور را در محل شرکت برای انجام پردازش های شما آماده میکنیم تا شما با صرف هزینه ای اندک پروژه خود را عملی نمائید. برای این امر با ما در ارتباط باشید .