توجه، در حال حاضر سرویس های راکت 1 و 2 موجود نمی باشد.

تعهد ما به عنوان سرویس دهنده ایجاب می کند تا بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها را برای کاربران خود ارائه دهیم . ازین رو تا زمانی که از کیفیت ارائه شده مطمئن نشویم، استارتی برای ارائه این سرویس به عموم کاربران را نخواهیم داشت. سرویس سرور مجازی دیدار از ابتدای نوروز 98 در در دسترس کاربران عزیز دیدار قرار گرفته است. این سرویس در حال حاضر بر روی 4 عدد سرور کلاستر شده HP DL360p Gen8 ارائه می گردند که بستر مناسب برای مجازی سازی KVM بوده و در کسری از ثانیه سرور درخواستی تولید و در اختیار کاربران قرار می گیرد. برای بررسی بیشتر، جزئیات و ویژگی های زیر را مطالعه نمائید :

vps-servers
 • پهنای باند نامحدود 1/8
 • 6GB RAM
 • 3Core CPU
 • 200GB Disk Drive
 • پهنای باند نامحدود 1/8
 • 4GB RAM
 • 2Core CPU
 • 140GB Disk Drive
 • پهنای باند نامحدود 1/8
 • 3GB RAM
 • 2Core CPU
 • 110GB Disk Drive
 • پهنای باند نامحدود 1/8
 • 2GB RAM
 • 2Core CPU
 • 90GB Disk Drive
 • پهنای باند نامحدود 1/8
 • 1GB RAM
 • 2Core CPU
 • 70GB Disk Drive
 • پهنای باند نامحدود 1/8
 • 512MB RAM
 • 1Core CPU
 • 40GB Disk Drive
ostemplates

سرورهای مجازی دیدار سرور به عنوان یه راه حل کامل برای سایت ها و کسب و کارهایی به شمار می رود که نیاز به شخصی سازی سیستم جهت بهره برداری هر چه بیشتر از آن را دارند و همچنین نیاز به امنیت بالاتر و دسترسی های کامل دارند. ما در دیدار سرور سرورهای مجازی را بر بستر KVM و با کنترل پنلی بسیار منعطف و قدرتمند عرضه میکنیم که در بسیاری از موارد شما را از ارسال درخواست های پشتیبانی بی نیاز خواهد نمود.

برای اولین بار در ایران! سرور مجازی بر بستر Raid

ما در دیدار سرور اهمیت ویژه ای به امنیت اطلاعات ارزشمند شما میدهیم. از این رو تمامی VPS های شما را بر بستر دیسک های پرقدرت و گران قیمت 10K شرکت HP و تحت تکنولوژی Raid سخت افزاری میزبانی میکنیم.

مزایای سرورهای مجازی دیدار سرور:

* تحت Raid
* قرار گیری در ایران و نزدیکی به کاربر نهایی
* ارتباطات امن و پرسرعت با خارج از کشور (تاثیر مثبت در SEO سایت شما)
* بهره گیری از پورت گیگابیت
* ترافیک نیم بها برای کاربران شما
* ترافیک نامحدود داخل کشور
* ترافیک نامحدود ارسالی بین الملل
* دسترسی Console دائمی
* دسترسی Power Off, Power On, Restart

* تغییر و نصب مجدد سیستم عامل تنها با یک کلیک!

بهترین پنل مدیریت سرور مجازی

مدیریت ماشین های مجازی در محیط کاربری با استفاده از سیستم یکپارچه Virtualizor این امکان را دارید که در چند ثانیه ماشین دلخواه خود را بسازید. مهم نیست لینوکس باشد یا ویندوز 🙂

  • VNC تحت وب : جهت ارتباط از طریق vnc به سرور از این قسمت اقدام کنید. در کل در تمامی مواردی که دسترسی شما از طریق آی پی به سرور قطع شود و سیستم عامل سرور شما به مشکلی بر بخورد میتوانید از طریق کنسول به سیستم عامل متصل شوید و مشکل آن را برطرف نمایید

 

  • نصب آنلاین سیستم عامل : در کمتر از یک دقیقه با استفاده از نمونه های آماده سیستم عامل ها، OS مناسب خود را انتخاب و بر روی VPS خود به راحتی نصب کنید .

 

 • پیکربندی آسان : با بهره مندی از پنل تحت وب این سیستم شما میتوانید به راحتی در قسمت های مختلف VPS یا سرور مجازی خود تغییرات لازم را اعمال نمائید .

VPS چیست؟

VPS یک فرصت مقرون به صرفه برای کسب و کارهای کوچک است تا بتوانند با انعطاف و کارایی بیشتر بدون هزینه‌های مربوط به سرور اختصاصی از هاست های اینترنتی مشترک بهره‌مند شوند. اغلب کسب و کارهای کوچک نیازی به کل توان سرورهای اختصاصی ندارند، به همین خاطر VPS ها برای زمانی که کسب و کار شما از هاست وب‌سایت شما بزرگ‌تر می‌شود، گزینه‌ی مناسبی است. از قدرت و انعطاف سرور خود بهره‌مند شوید و از هزینه و پیچیدگی مدیریت سخت‌افزارهای برون‌سپاری شده دوری کنید.

VPS ها چگونه کار می‌کنند؟

VPS ها و هاست مشترک اینترنتی، هر دو از منابع منحصربه‌فردی از سرور استفاده می‌کنند. اما با توجه به وجود محیط مشترک، منابع به صورت برابر بین تمامی کاربران تقسیم می‌شوند. این یعنی پهنای باند تمامی کاربران همواره در جریان است و کنترل هر یک از آن‌ها فراتر از پهنای باند در اختیار آن‌ها نخواهد بود.

VPS گزینه‌ی اختصاصی‌تری را فراهم می‌کند که شامل پالایش بهتر داده‌ها و استفاده از پهنای باند است. وقتی که شما بخواهید تأمین‌کننده و طرح VPS را انتخاب کنید، می‌توانید طرحی را انتخاب کنید که دسترسی حداکثری به رم، پهنای باند و فضای سرور را برای شما فراهم کند. این یعنی انتخاب این مقدار توسط شما انجام می‌شود و بنا بر سلیقه‌ی خود می‌توانید از آن استفاده کنید.

Untitled-2

آیاهاست VPS راهکار سرور مقرون به صرفه‌ای است؟

بسیاری از وب مسترها در زمان انتخاب بهترین شرکت‌هاست با چالش زیادی مواجه می‌شوند. هزاران عرضه‌کننده و فروشنده در سطح جهان وجود دارد، اما اتخاذ تصمیم درست نسبت به گذشته به تحقیق بیشتری نیاز دارد.

کسب و کارهای مبتنی بر وب که قصد دارند بهترین ارائه‌دهنده‌ی هاست را انتخاب کنند می‌توانند فرق بین شکست و موفقیت را تشخیص دهند. اگر شما کسب و کار آنلاینی دارید و طرح‌هاست وب‌سایت شما مدام با شکست مواجه می‌شود، بهتر است راهکار مطمئن‌تری را اتخاذ کنید.

حرکت به سمت بسته‌های میزبان VPS راهکار مقرون به صرفه‌تر و مطمئن‌تری برای کسب و کارها است. در گذشته اگر وب مسترها به هاست سرور نیاز داشتند، باید یک سرور اختصاصی را خریداری و یا اجاره می‌کردند. به لطف نرم‌افزار مجازی سازی، هاست VPS می‌تواند چندین محیط سرور مجازی را در یک سرور فیزیکی ذخیره‌سازی کند. هر یک از سرورهای مجازی کاملاً جدا از سرورهای مجاور هستند. هر یک از VPS ها IP آدرس مخصوص به خود را دارند و به صورت یک سرور منحصربه‌فرد مشهود هستند.

چراهاست VPS نسبت به سرور اختصاصی هزینه‌ی کمتری به همراه دارد؟ سرورهای اختصاصی سرورهایی فیزیکی هستند که کاملاً مختص به یک وب‌سایت و یا وبلاگ هستند. هر یک از سرورها فضای با ارزش دیتاسنتر را اشغال می‌کنند، همچنین اجرای مداوم سرورهای اختصاصی هزینه‌های بالاسری را به همراه دارد.

برای مثال اگر فرض کنیم که کسب و کار شما سه‌هاست را خریداری کرده باشد، هر یک از سرورهای اختصاصی بخشی از فضای دیتاسنتر را اشغال می‌کنند. حالا اگر شما سه‌هاست مجازی داشته باشید، این‌هاست ها در یک سرور فیزیکی ذخیره می‌شوند. به جای آن که شما پول سه‌هاست فیزیکی را بدهید، تنها هزینه‌ی یک سرور را در دیتاسنتر پرداخت می‌کنید.

VPS ها با محیط سازگاری بیشتری دارند و به راحتی می‌توانید از طریق آن‌ها رد پای کربن را در طبیعت کاهش دهید. برخی از کسب و کارها سرور خود را در محیط کار خود نگهداری می‌کنند. اجاره کردن یک سرور مجازی در تنها یک دیتاسنتر داده‌های حیاتی رایانه را در امان نگه می‌دارد.

برخلاف هاست هایی که بسته‌های مشترکی دارند، هر یک از سرورهای مجازی به صورت کامل از سرورهای مجازی دیگر مجزا هستند. هاست هایی که بسته‌های مشترکی دارند، در صورتی که سرور با خطا مواجه شود، هر یک از وب‌سایت‌ها یا وبلاگ‌های این سرور نیز به دنبال آن با مشکل مواجه می‌شوند. اما در سرورهای مجازی وب‌سایت یا وبلاگ شما همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. محیط‌های مجازی امنیت بیشتری به ارمغان می‌آورند. چرا که با آزادی و انعطاف بیشتری می‌توانید سرور شخصی خود را مدیریت کنید.

هاست اختصاصی عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهد، چرا که شما منابعی اختصاصی در اختیار دارید. وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌هایی که از هاست های اختصاصی استفاده می‌کنند، هر سال نرخ بارگیری صفحات آن‌ها سریع‌تر می‌شود. وب‌سایت‌های پر ترافیک و تجارت الکترونیک تا حد زیادی می‌توانند از هاست VPS بهره‌مند شوند. در صورتی که رفت و آمد به وب‌سایت شما به صورت ناگهانی افزایش پیدا کند، بسته‌ی VPS شما می‌تواند با استفاده از ترافیک بیشتر خود را بهتر وفق دهد.

VPS ها چه مزایایی دارند؟

هر یک از راهکارهای هاستینگ مزایای مخصوص به خود را دارند و برای مراحل مختلفی از رشد کسب و کار مناسب هستند. اما واقعاً VPS ها چه کاربردی دارند؟ VPS ها برای کسب و کارهایی مناسب هستند که‌هاست طرح – مشترک آن‌ها مجال رشد به آن‌ها نمی‌دهد و این کسب و کارها نمی‌توانند سرورهای اختصاصی را خریداری کنند و یا اگر بتوانند هم آمادگی آن را ندارند. VPS ها برای سازمان‌هایی مناسب هستند که به دنبال موارد زیر باشند:

با کمک VPS ها می‌توانید پیکربندی نرم‌افزار و سخت‌افزار خود را شخصی‌سازی کنید و برنامه‌های خود را اجرا کنید.

ارائه‌دهنده می‌تواند هزینه‌ی بهبود سرور در سراسر سازمان را بر روی یکی از دستگاه‌های موجود توسعه دهد. با توجه به هاست شما معمولاً هزینه‌ی ماهیانه بیشتر از 50 هزار تومان نمی‌شود.

با توجه به این که فضای هاست شما در اختیار افراد دیگر قرار ندارد، اشتباه، اسکریپت‌های معیوب و یا استفاده‌ی منابع توسط آن‌ها باعث بروز مشکل برای شما نمی‌شود.

باز هم کاربران دیگری که از FTP و ایمیل POP استفاده می‌کنند، سرعت و دسترسی شما را تحت تأثیر قرار نمی‌دهند.

با توجه به این که VPS ها به صورت یک سرور مستقل عمل می‌کنند، شما می‌توانید به روت دسترسی پیدا کنید و از این طریق در کنار برنامه‌ها، سیستم‌عامل اختصاصی خود را نصب و پیکربندی کنید. از طریق‌هاست مشترک شما تنها می‌توانید درون سرور مشترک به یکی از دایرکتوری‌ها دسترسی پیدا کنید و از این طریق امکان شخصی‌سازی نرم‌افزار از شما گرفته می‌شود.

در اغلب موارد شما می‌توانید از طریق رابط کاربری گرافیکی یا همان کنترل پنل ها به VPS خود دسترسی پیدا کنید و از این طریق برنامه‌های خود را نصب و پیکربندی کنید. سرورهای اختصاصی معمولاً به پیکربندی دستی نیاز دارند.